על החברה

אלבא יבוא מערכות הצללה וקירוי הינה החברה עם הידע והוותק המקצועי ביותר בתחום הפרגולות ופתרונות ההצללה.

החברה בבעלות חיים עטייה מהוותיקים ביותר בתחום מעל 45 שנים בענף והוא המייסד המיתולוגי של חברת סולריס סוככים בעמ שהוקמה בשנת 1978(ושנמכרה בשנת 2015 לחברת אלומיניום גדולה (כוכב אלומיניום שהספיקה בינתיים לפשוט את הרגל ב 2015, וכמו כן היועץ והמדריך המקצועי ובהקמת חברת אואזיס הצללה.

לאור ריבוי החברות העוסקות בהתקנת פרגולות וסגירות חורף ללא כל פיקוח או ידע או תקן , נוצר מצב שלא תמיד מקבלים את המוצר המתאים , הנכון, והבטיחותי , ורק המחיר הוא זה שקובע .

 להשתמש שוב בניסיון ובידע הרב של חיים עטייה ,ולהקים מערך משווקים מקצועיים בכל הארץ ולייבוא לישראל שוב את הפרגולות והמערכות האיכותית ביותר מהחברות המובילות באירופה ולשווקן ישירות למשווקים יצרנים ומתקינים מורשים ברחבי הארץ .

כאשר אתה מזמין פרגולה או מערכת קירוי כל שהיא של אלבא מהמשווקים המורשים אתה יודע שמאחוריהם עומד צוות יעוץ טכני עם עשרות שנים של ניסיון, שמייעץ להם ,ועוזר להם לבחור עברך את המוצר הנכון, והמתאים הן לאובייקט והן מבחינה כספית.

מהחברות ההצללה המובילות בעולם מהן אנו מייבאים:

אלבא הינה יבואנית ומשווקת של כל המוצרים המופיעים באתר , והם נמכרים למשווקים ומתקינים מורשים של אלבא , אשר עוברים הדרכות , והכשרות לגבי המוצרים של אלבא, והם ניבחרים לפי ניסיון, וותק, אמינות ויושר עסקי.
הפניות המגיעות מהאתר לאלבא מועברות אוטומטית למשווקים המורשים הקרובים לאזור והם יוצרים קשר עם הפונה, אך יש לציין בזאת שלאלבא אין כל אחריות ישירה או עקיפה לתנאי ההתקשרות , התיכנון, השרות ,התשלום ,ואו כל סיכום אחר בין המשווק למזמין, והקשר הינו ישיר בין המשווק למזמין

מותגי ההצללה של אלבא

11
12
13
45
SS
per
2__440_131dd552-sun_to_rain
logo_clabari
להצעת מחיר ולייעוץ מקצועי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן